ÖVRIGT / Diverse / Reklamskylt 7451138
nr 745 1138
Reklamskylt
50-tal, Veedol, höjd: 44
Kondition: skador
Utrop:
600 kr
Såld:
650 kr
måndag 5 mars 2012
kl 18:05:04
100 kr
350 kr
250 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
550 kr
6